O nás

Věříme, že lokální ekonomika je cestou k udržitelné a prosperující společnosti ((roboti Vám všechno neudělají:). Naší misí je pomáhat vzkvétat místním podnikům a díky tomu pomáhat i lokální ekonomice.

Posledních 10 let vzkvétající globalismus (maso dovážíme z Argentiny, krmivo z Brazílie, jogurty z Francie, máme nadnárodní finanční systém) naráží na své limity a nikdo už nění z globalizace tak nadšený jako dříve. Avšak díky technologiím (internet, 3D tisk, blockchain) si už většinu věcí můžeme vyrábět a distribuovat lokálně. Ovšem není to jen o technologiích, je to hlavně o lidech! Lokální ekonomika je cestou k udržitelné a prosperující budoucnosti, i když svět zůstane stále globální - ale ve smyslu propojenosti.

Patrik Charous co-founder, product, marketing

Patrik se věnuje startupům, lokálním podnikům a lokální ekonomice již více jak 7 let - on a jeho tým rozběhli první online rezervační systém v ČR - Stůlhned, spolupracovali na pokladním systému Storyous, spustili marketingový nástroj pro lokální podniky LocaHeroes a po stovkách interviews a feedbacku od zákazníků došli až ke konceptu Colocals.

Petr Kovařík Co-founder, Content, Sales

Petr naopak vybudoval od nuly úspěšný offline český podnik - Pražská čokoláda Steiner & Kovarik - od první pobočky až po světovou značku, respektovanou po celém světě (Omán, Japonsko, Korea, USA, Německo, Rusko, atď.)

Miky Škoda Community, PR

Miky - dobrodruh, šéf firmy, hledač lidského potenciálu, zvědavec, lektor, mentor a tak trochu životní extrémista. Učím lidi, jak brát život vážně a přitom s lehkostí. Jinými slovy jak řešit to podstatné. Přeci jenom tady nejsme napořád.

Denisa Juna PR, Marketing

PR Manager s více jak desetiletou praxí, dělala v letech 2014 - 2016 tiskového mluvčího Alza.cz. Předtím působila jako PR Specialista a pracovala na projektech pro energetický nápoj Monster Energy nebo Škoda Auto ad. Je spoluzakladatelem a CEO mezinárodní PR agentury pyxis.media která v současné době spolupracuje s více jak 45 specialisty napříč 13 zeměmi pro různorodou klientelu velikostí i zaměřením a její ambicí je růst dál.

Vojtěch Jukl Management

Vojta dlouhá léta působil jako poradce a projektový manažer v jedné z největších českých poradenských firem. Před 3 lety se rozhodl osamostatnit a od té doby buduje poradenskou firmu 42 Consultants. Vojta miluje extrémní sporty, belgické malinois a svou mladou rodinu.

Další Parťáci, který pomáhají

Jakub Chládek (vývoj), David Lejdar (vývoj), Roman Marušinský (foto&video), Markéta Bejčková (social media), Zdeněk Blažek (turizmus), Tomáš Barčík (turizmus), Kristína Pešková (UX), Jozef Vítek (data analýza)

Chcete se také zapojit, anebo nejak spolupracovat?

Neváhejte nás kontaktovat, budeme rádi za každou pomoc.

Kontaktovat